Про канал

ТОВ ТРК «БЕСТ» засноване 19 лютого 1991 р. як студія кабельного телебачення, яка з січня 1992 р. розпочала повноцінне ефірне мовлення на 26 ТБК.

З того часу пройшло чимало ефірних годин, рекламних блоків, телепрограм, новин та усього іншого, що допомагало жителям Білої Церкви та району орієнтуватись у житті рідної батьківщини. 6 міст та їх районів, понад 300 тисяч глядачів, що слідкують за життям телеканалу БЕСТ – ось аудиторія, яку ми охоплюємо. І ми не зупиняємось, а продовжуємо розвиватись для того що б у нашого глядача завжди були найсвіжіші новини та корисні телепередачі.

Канал має Ліцензію на мовлення Серія НР № 1050-м від 15 грудня 2009 р., видану Національною радою України з питань телебачення і радіомовлення.

Телеканал «БЕСТ» є лауреатом третього всеукраїнського конкурсу програм регіональних телерадіоорганізацій, четвертого одеського відкритого конкурсу програм регіональних телерадіоорганізацій та п’ятого міжнародного конкурсу програм регіональних телерадіоорганізацій «Україна єдина».

Структура власності