STOP Корупції

Програма журналістських розслідувань «Стоп Корупції» – автори проекту мають на меті не лише показати свавілля та викрити факти корупції, а й надати громадянам юридичну підтримку, оформити звернення до компетентних органів та як кульмінація – покарати винних за усією суворістю закону.

До створення програми розслідувань залучені маститі і відомі редактори та журналісти. В арсеналі медійників – експерименти, інсценовані ситуації, публічні акції та робота під прикриттям. Автори телепроекту анонсують сенсаційні викриття хабарників та гучні затримання корупціонерів. Якщо Ви втомились від ласих до хабарів чиновників, якщо Вам не сила мовчки споглядати як руйнують Ваше місто, якщо Ви більше не можете і хочете терпіти кричущі факти корупції – звертайтесь до “Стоп Корупції”. Ми знаємо як допомогти Вам та Україні і виведемо марнотратників і казнокрадів на чисту воду у своїх програмах.

Повідомлення про свавілля чиновників приймаються на гарячу лінію за номером (044)5780004, на електронну скриньку povidom@stopcor.kiev.ua, а також через форму зворотного зв’язку на сайті http://stopcor.kiev.ua.

Не пропустіть – щовівторка о 20:05, 22:10, та у повторі щосереди о 10:30 та щонеділі о 21:00 на Телеканалі “БЕСТ”!

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.


*